DEVENTER - Rond 23.00 uur is woensdagavond een auto tegen een lantaarnpaal gereden op de Leonard Springerlaan in Deventer. De paal brak af en kwam op de rijbaan voor tegemoetkomend verkeer terecht. De bestuurder reed na de aanrijding door.

Niet veel later wezen twee oplettende vrouwen agenten op een beschadigde auto die geparkeerd stond aan de David Wijnveldweg. Bij het voertuig zouden drie personen met elkaar hebben staan ruziën. Agenten troffen de auto inderdaad aan. In de wielkast zat nog een stuk van het reclamebord dat aan de omvergereden lantaarnpaal had vastgezeten.

De drie betrokkenen werden even verderop aangetroffen. Eén van hen bleek de eigenaar van de auto te zijn. Wie op het moment van het ongeval achter het stuur zat, is niet duidelijk. Getuigen hebben dat niet gezien en de drie betrokkenen wilden daar tegenover de politie geen verklaring over afleggen. Er zijn geen aanhoudingen verricht.

Gemeentewerkers hebben de omvergereden lantaarnpaal verwijderd. Rond 1.00 uur kon de Leonard Springerlaan weer worden vrijgegeven. De politie doet verder onderzoek naar het incident.