Hospice de Winde biedt al bijna 20 jaar warme en liefdevolle zorg aan mensen in de laatste fase van hun leven. In een huiselijke en comfortabele omgeving kunnen zij zich geborgen voelen. Het hospice beschikt daarvoor over tien gastenkamers. Met oog op de toekomst wil Hospice de Winde innoveren en verduurzamen. Bij Hospice de Winde zijn er zonnepanelen geïnstalleerd en tevens wordt er een warmtepomp installatie geïnstalleerd zodat Hospice de Winde klaar is voor de toekomst. Ook zijn er plannen voor de verbouwing aan de binnenzijde van het hospice.
Om het hospice toekomstbestendig te maken en een optimale leefomgeving te creëren, wil men investeren in nieuwe stoelen, lampen, behang en schilderwerk. Dit zal niet alleen bijdragen aan een aangename en rustgevende omgeving voor onze gasten, maar ook de werkomgeving voor onze medewerkers en vrijwilligers verbeteren. Tijdens de doorkomst van de Roparun in Deventer werd de grootste cheque uitgereikt door het bestuur van Stichting Roparun.
''Voor de Roparun is het belangrijk om deze donaties tijdens het evenement te kunnen doen'', vertelt directeur Lesly Wolters. ''We laten daarmee aan onze deelnemers zien dat hun prestatie direct effect heeft en brengen de goede doelen in verbinding met de Roparun. Ik ben er ontzettend trots op dat wij tijdens de Roparun een spoor aan donaties hebben achtergelaten aan goede doelen die op of rondom de route gevestigd zijn. Dankzij onze bijdragen kunnen we hele bijzondere en belangrijke effecten realiseren.''
De Roparun vond tijdens Pinksteren plaats en startte vanuit Enschede en Clastres (Frankrijk). Op tweede pinksterdag kwamen de duizenden deelnemers, verdeeld over 205 teams, aan op de Binnenrotte in Rotterdam. De eindopbrengst wordt op 5 juli bekend gemaakt, maar is momenteel bijna 3,5 miljoen euro.