Een genietmomentje met tapas vind je bij ’t Zusje Deventer. In ons restaurant geniet je ongedwongen van heerlijke tapasgerechtjes voor een vaste prijs vanaf 39,-.
Wat is er nu gezelliger dan samen met vrienden en familie bijzondere momenten vieren? Wij verwelkomen je graag voor een sfeervolle lunch of een heerlijk diner, waarbij we je volledig in de watten leggen.
Tijdens jouw lunch of diner kun je samen met je gezelschap kiezen voor ‘Bourgondisch Genieten’ of voor één van onze arrangementen.
Kies je met het hele gezelschap voor Bourgondisch Genieten dan kiest ieder 2 gerechtjes per persoon, per ronde. Je geniet dan het hele bezoek samen van de lekkerste versbereide tapasgerechtjes van onze menukaart voor een vaste prijs.
Heb je wat minder tijd maar wil je toch graag genieten van jouw favoriete gerechtjes? Dan kies je met het hele gezelschap (van maximaal 6 personen) voor één van de drie arrangementen waarbij je geniet van 3, 4 of 5 gerechtjes van de menukaart, die allemaal tegelijk inclusief versgebakken broodjes voor jou op tafel komen.